Gå til innhold

Consto bygger Villblomsten for Høyt på Strå i Bergen

Consto har signert totalentreprisekontrakt på ca. 50 mill. kroner eks mva. med utbyggingsselskapet Høyt på Strå AS for bygging av Villblomsten, 29 leiligheter på Søreide i Bergen.

Byggherre er utbyggingsselskapet Høyt På Strå AS som er eid av FM-Gruppen AS. Villblomsten får  fire etasjer pluss parkeringskjeller. Leilighetene varierer fra 50 til 128 kvadratmeter.

– Vi tar sikte på oppstart sommeren 2017 med ferdigstillelse til jul i 2018, opplyser Arve Sande, daglig leder i Consto Bergen.

For informasjon:
Daglig leder Arve Sande, Consto Bergen AS, Tlf. 481 85 782

 

Villblomsten på Søreide i Bergen er tegnet av arkitektkontoretg Én til Én AS
  • Publisert: 28. mars 2017
  • Kategorier: Nyheter
Consto logo gif
Personvernoversikt

Dette nettstedet bruker infokapsler slik at vi kan gi deg den best mulige brukeropplevelsen. Infokapsler lagres i nettlesren din og utfører funksjoner som å gjenkjenne deg når du returnerer til nettstedet vårt og hjelper oss forstå hvilke deler av nettstedet du finner interessant og nyttig.